Ми розуміємо-

лише пекельна праця

заслуговує

райського відпочинку


Не секрет що на Підденний Буг приїжджають за емоціями,які дарує нам   РАФТИНГ 

.

Однак також важливу роль  грає унікальність природи нашого краю

Серед цих красот,між двома основними порогами-на "Малому" острові розташований наш  РАФТИНГ ЛАГЕРЬ  

.

Об'єднавши рафтинг-сплави,харчування,проживання в кемпінгу на острові, екскурсії на Радонове озеро,скалолазіння,та іще
багато цікавого,
ми створили сбалансовані для комфортного відпочинку   ПРОГРАМИ ТУРІВ  

.

.

Класичний 1

Збалансована програма відпочинку, харчування і рафтингу по основним пороків (3-4 години)

850 грн
Детальніше
Екскурсійний 1

Відмінна програма для тих хто бажає дізнатися що таке рафтинг (пройти 3 порога по одному разу) і побачити всі кращі місця ...

500 грн
Детальніше
Класичний 2

Продовження туру «Класичний 1» вечірнім багаттям, ночівлею в рафтинг-таборі і веселою програмою другого дня, яка ...

1600 грн
Детальніше
Екскурсійний 2

Продовження туру «Екскурсійний 1» вечірнім багаттям, ночівлею в рафтинг-таборі і сплавом по маршруту "Пугач" ...

1100 грн
Детальніше
Класичний 3

«Классический 2» + скалолазание,ночевка в р.л.+ программа третьего дня(сплав по наиболее понравившемся порогам)...

2200 грн
Детальніше
Водний тур-похід

40км сплаву Південним Бугом насолоджуючись красою природи, диких островів, навісних скель з зупинками на старих млинах 18-19ст. і проходженн...

1000 грн
Детальніше

Знаючи кожен куточок природи нашого краю,ми з радістю покажемо Вам кращі місця і розповімо найцікавіші історії і факти про Мигію.

.

   

 Професіоналізм,вічливість,доброзичливість,любов до своєї справи,бажання створити максимально комфортні умови для відпочинку є нашими пріоритетами в роботі.

 Що таке рафтинг?

Рафтинг — це популярний скорочений термін для річкового рафтингу, що представляє собою не тільки хобі, але й спортивну діяльність, і дозволяє команді працювати в унісон, щоб переміщатися по річці або бурхливій воді. До того ж, не дивлячись на дивовижну назву, цей вид активного проведення часу відомий людству протягом багатьох століть, правда, рафтери-першопрохідці використовували для сплаву по річці на каное, каяки, і лише з часом «пересіли» на рафти.

Враховуючи те, якими семимильними кроками розвивається рафтинг в Україні, стаючи все більш популярним варіантом відпочинку вихідного дня, наша компанія «Рафтинг Мигія Тур» пропонує всі умови для того, щоб він став незабутнім! Але перш, ніж вибрати підходящий для себе тур, проведемо невеликий екскурс по основним поняттям і термінології, щоб максимально підготувати Вас до майбутнього сплаву!

Рафт. У своїй найпростішій формі являє собою велику надувну лодку, яка може поставлятися в різних розмірах, місткістю від 2 до 18 осіб, хоча в «Мигія Рафтинг» ми зазвичай використовуємо моделі на 2, 3 і 6 осіб, в залежності від того, який тур обраний для сплаву. Всі сучасні рафти виготовлені самоосушувальними, тому можна забути про те, щоб брати з собою відро для вичерпування води, яка неодмінно буде потрапляти всередину! Вони також спроектовані так, щоб бути максимально міцними і захищеними від пошкоджень, куди б не закинуло потоком.

Команда. Водний рафтинг Україна має на увазі те, що одна команда, котра бере в ньому участь повинна працювати злагоджено, в унісон для правильного маневрування човном. Переважно, велика частина тих, хто бере участь в цьому спорті, вже є рафтерами з досвідом, хоча пропоновані нами тури побудовані таким чином, що навіть новачки зможуть повною мірою насолодитися ними, не відчуваючи дискомфорту або браку навичок у процесі. Пропонований нами рафтинг на Південному Бузі Мигія, особливо для тих, хто збирається пережити цей досвід вперше, передбачає наявність у човні досвідченого гіда або капітана, керуючого рафтом і координуючих злагодженістю роботи команди: якщо провести аналогію, то капітан або гід виступають в ролі водія, тоді як команда — в ролі двигуна.

Гід. Його першочергове завдання — безпека команди, а в безпосередні обов'язки входить її повний інструктаж, охоплює цілий ряд вправ по техніці безпеки як в самому рафті, так і на воді, включаючи такі моменти, як пересування в бурхливій воді і т. п.. Гід несе відповідальність за те, щоб «прочитати» річку попереду і визначити найкращий маршрут через пороги, — його досвід має вирішальне значення, яке забезпечує веселий, захоплюючий, але безпечний рафтинг Південний Буг Мигія.

Обладнання. Водний рафтинг передбачає окреме обладнання для клієнта, що включає в себе плавучі засоби, гідрокостюми, шоломи і весло. У гіда воно значно більше і включає канат для кидка, пристрій зв'язку, свисток, річковий ніж, аптечку першої допомоги і велику напрямну лопатку для додаткового важеля.

Південний Буг рафтинг 2018!

На закінчення, є ряд факторів, які входять в рафтинг відпочинок, і все залежить від Ваших цілей. Однак для кого-то, хто запланував вечірку з нагоди дня народження, парубочого або просто шукає веселого і повного пригод дня для своєї сім'ї, рафтинг з авторитетною компанією, такий як «Рафтинг Мигія Тур», - безумовно правильний вибір! Ми дбаємо про все, що стосується безпеки, навчання і обладнання, тому клієнт може повністю зануритися і випробувати дивовижний пригодницький досвід, за яким багато хто з наших клієнтів повертаються знову і знову!

X

Оставьте ваш телефон
и наш консультант свяжется с вами