Рафтинг: набираючий популярність в Україні вид активного відпочинку

Рафтинг – це хвилююча пригода вглиб природи. Ідеальні екскурсії для любителів гострих відчуттів, які є короткими за часом, або ті які складаються індивідуально, пригоди в рафтингу – це ідеальний варіант відпочинку.

Швидко завойовуючи популярність, рафтинг або сплави по річці, як ще його називають, пропонує кілька переваг для авантюристів, які вирішили вперше сісти в човен, включаючи:

Рафтинг Миті
  • Тренування. Рафтинг пропонує фантастичне фізичне тренування. Дозволяючи ентузіастам боротися з порогами, зі стрімкою течією, даний вид спорту «включає» в роботу весь організм. Щоб досягти успіху в рафтингу, учасникам доведеться перевірити свою силу і витривалість, особливо для подолання ревіння порогів III і IV класу. Ноги і руки отримують інтенсивне тренування, оскільки вони є основними джерелами енергії, забезпечують імпульс для просування човнів вниз за течією.
  • Пригода. Дозволяючи учасникам випробувати гострі відчуття на відкритому повітрі, рафтинг на річці також дає можливість насолодитися захоплюючими дух пейзажами, незаймані пустелі, мальовничими фонами, історичними місцями, звивистими річками і скелястими порогами. З нашою компанією «Рафинг Мигія Тур» Ви зможете хоч раз побачити все це самі!
  • Адреналін. Рафтинг неодмінно гарантує досвід, насичений адреналіном. Адреналінові викиди дозволяють рафтерам не відчувати фізичне напруження від подібної екскурсії, просто зосередивши увагу на хвилях і швидкоплинних порогах. Крім того, фінішування рафтингу дає учасникам своєрідне задоволення.
  • Стрес. Допомагаючи зняти напругу і стрес, рафтинг пропонує «взбадьорююче» відволікання від повсякденного життя. Розкішні пейзажі і насиченість природою дозволяють рафтерам розслабитися, залишаючи жваві міста і стреси позаду.
  • Командний дух. Виховання відмінних навичок побудови команди, рафтинг – чудова командна діяльність, яка змушує людей тісно взаємодіяти один з одним, щоб досягти поставленої мети. Примітно, що такого роду навчання командній грі відбувається за допомогою забавних і динамічних реальних сценаріїв.

В цілому, рафтинг на річках – відмінна діяльність, яка забезпечує соціальні, психологічні і фізичні переваги для людей всіх віків. Однак його можна розглядати і з точки зору відмінного терапевтичного заходу, який буде корисний не тільки молодіжним компаніям, а також сім'ям і подружнім парам, можливо, переживаючим не кращі дні. Проведення часу на природі, далеко від сучасних технологій, є тим, що може допомогти сім'ям знову знайти спільну мову один з одним. Також рафтинг підходить для дітей всіх віків, дозволяючи проводити час з батьками і вивчати навички командної роботи.

Рафтинг – це проведення часу, яке дозволяє кожній людині досліджувати свої можливості та якості, насолоджуючись компанією близьких.

X

Оставьте ваш телефон
и наш консультант свяжется с вами