Знайомство з Південним Бугом!

Південний Буг

Південний Буг – річка, що протікає в південно-західній і південно-центральній частині України, протяжністю 792 км з басейном водовідведення, площею 63 740 кв. км. Він піднімається на Волинсько-Подільській височини і тече на схід і південний схід, спочатку через вузьку долину з порогами, а потім по похилому степу (в основному під культивацією), щоб потрапити в Чорне море звивистим гирлом довжиною 47 км. Потік річки показує великі сезонні коливання. Південний Бух судноплавний до Вознесенська, з перспективними планами щодо його пожвавлення в рамках збільшення обсягу експорту зерна з України, а на його гирлі розташований порт – Миколаїв. Річка стала відома як Південний Бух, щоб відрізнити її від Річки Буг на заході України.

Мигія Південний БугГеродот (приблизно 484-425 рр. до н. Е.) згадує річку, використовуючи її давньогрецьке ім'я: Гіпаніс. Під час міграційного періоду з 5 по 8 століття н. е.., Південний Буг являв собою серйозну перешкоду для всіх мігруючих народів в цьому районі.

Французький військовий інженер і географ XVII століття Гійом Ле Вассер де Боплан записав назву річки як «Руський Бог».

З XVI по XVIII ст. більша частина Південної України становила частину Кримського ханства та / або Османської імперії, з-за чого у річки було тюркське назва Aq-su, що означало «Біла річка».

Назву «Буг» було створено під час колоніального періоду в Україні та відомо на міжнародному рівні. Це було неправильне визначення, дане [уточнення] російським геологом Володимиром Ласкаревым на початку 20-го століття.

Серед визначних пам'яток, пов'язаних з Південним Бугом, слід згадати Варварівський міст в Миколаєві, який отримав назву на честь Варваровськой мілини – розвідний, сприяючий суднобудуванню міст, з найбільшим в Європі прольотом (134 м). Він також є самим південним мостом через річку.

Чому Південний Буг так популярний для відпочинку?

Кількість активних людей, яким подобається екстремальний відпочинок, зростає. Психологи вважають, що сучасним людям не вистачає часу для звичайних фізичних тренувань через завантаженість роботою. Щоденна офісна рутина, інтенсивність міського ритму життя і стреси змушують нас шукати якусь віддушину.

Наша компанія пропонує специфічний відпочинок для тих, хто хоче підкорити пороги на Південному Бузі. Вам не обов'язково бути спортсменом: водні бар'єри легко підкоряються, а процес наповнює нас енергією, незабутніми емоціями і відчуттями. Досвідчені інструктори проведуть швидке навчання, ознайомлять Вас з правилами безпеки, покажуть різні способи катання на рафтах і будуть з Вами під час сплаву.

Довірившись «Рафтинг Мигія Тур», Ви отримаєте якісну консультацію, відповіді на всі питання, що цікавлять Вас. Наші доброзичливі співробітники допоможуть Вам з вибором туру, облаштуванням на місці для ночівлі, підбором спорядження і т. д.. Вирушаючи до рафтингу на Південний Буг з нами, не варто турбуватися про незаплановані проблеми: маршрут подорожі ретельно опрацьований, і використовується нами вже багато років, а кожен член нашої команди є кваліфікованим спеціалістом з сотнями вдалих сплавів за плечима!

X

Оставьте ваш телефон
и наш консультант свяжется с вами