Рафтинг маршрути
Назва маршруту
№3 Пугач

Довжина маршруту 3 км. Включає проходження порога "Пугач",проходя який побуваєте на скалі Пугач" та "Турецький стіл".

60-90 хв.
200 грн
№5 Козацький++

Сама об'ємна програма в якій поріг «Інтеграл»  Ви пройдете 2 рази і один раз поріг «Пугач» проходячи який побуваєте у скелі «Пугач» і «Турецький стіл».

3-4 години
500 грн
№2 "Козацький"

Довжина маршруту 3 км, включає проходження порогів «Запорізький», »Червоні ворота» та ділянки гладі і шивери.Стрибки зі скали"Червона",горка із рафта.

2 години
300 грн
№1 "Моя Земля"

Довжина маршруту 9 км.,включає проходження порогів «Інтеграл» , «Куріпчанський» і "Пугач" та ділянки гладі між ними. За бажанням групи заходимо з екскурсією на Радонове озеро.

4 години
500 грн.
№4 Козацький+

Проходимо пороги «Інтеграл»,"Пугач" і «Запорізький" і шивери між ними. За бажанням групи заходимо з екскурсією на Радонове озеро. Купання і стрибки зі скель різної висоти.

2-3 години
300 грн
Моя земля+
4-5год.
600грн.

Ми знаємо кожен куточок в селі Мигія ,так як родилися,виросли і живемо в цій місцевості.

Наші інструктора маючи багаторічний досвід роботи створять умови для безпечного проходження любого із наших порогів.

Рівень складності порогів вимірюється категоріями від  1ї до 6ї,де по порогах 4-6ї категорії сплавляються лише туристи-водники з хорошим досвідом.Пороги Південного Бугу мають  1-3ю категорію складності що створює умови новачкам і просто любителям екстриму дізнатись що таке рафтинг.

Всі наші маршрути рафтинга ми проводимо на ділянці річки Південній Буг від урочища «Компанійське» в селі Мигія (де починаються пороги)  до села Куріпчине.Саме на цьому відрізку річки,протяжністю 10км,і знаходяться 4 наших основних порога:

-«Млиновий»(ГЭС)рівень складності 3я категорія. Хоча по довжині він самий короткий(300м) але зате самий сильний поріг на Південному Бузі. Знаходиться біля Мигіївської ГЭС(Старий млин Скаржинських) вид на який відкривається з острова на якому розташований наш табір.

-«Інтеграл»(Запорізький).Рівень складності 2-3я категорії. Довжина порогу біля 500 метрів,знаходится в районі урочища «Протич» в 100м від Радонового озера.Пройдя його Ви побачите «Козацькі ворота» і скали «Висока» й «Червона».Також відчуєте себе веслувальником-слаломістом так як на цьому порозі відбуваються кубки і чемпіонати України по водному слалому.

--«Куріпчанський».Рівень складності 1-2ї категорії. Найслабший але найдовший поріг(біля 900м). Знаходиться біля села Куріпчине,5км по річці нижче села Мигія.Біля нього знаходиться відома скеля «Слон» і «Громові скали».

--«Грушовський»(Пугач) Рівень складності 1-2ї категорії.Знаходиться паралельно(через острів) до порогу «Млиновий».Довжина порогу біля 400м. Тільки проходячи цей поріг можна побачити скелю «Пугач» і підпливти до її підніжжя,а також зупинитись для того щоб забратися на скелю «Турецький стіл».

Що вам потрібно знати збираючись до нас на рафтинг
  • Південний Буг одна з двох долинних річок в Європі яка при теплій воді має силу порогів як в гірських річках.

  • Відмінна програма для тих хто бажає дізнатися що таке рафтинг (пройти 3 порога по одному разу) і побачити всю красу якими славиться Мигія

  • Всі плавзасоби і амуніція (жилети, каски, весла) відповідають всім міжнародним стандартам.Їх використовують професійні туристи-водники підкоряючи пороги будь-якого рівня складності.

  • Ми не переносимо рафти між порогами, для цього у нас є УАЗик підготовлений до будь-яких труднощів наших доріг.


Рафтинг: сплав по Південному Бугу

Сплави по річках України, ймовірно, є одним з найбільш екстремальних водних видів спорту, в якому Ви, навіть не маючи спеціальних навичок, можете взяти участь. Хоча для багатьох скептиків ідея мчати на спеціальному човні (рафті) за течією річки, ухиляючись від вирів і каменів, звучить трохи божевільно, але все більш зростаюча любов, якою користуються в нашій країні сплави рафтинг, доводять зворотне. Спробуємо коротко пояснити чому.

Рафтинг по річці – це приголомшливий прилив адреналіну, змішаний з гострими відчуттями від небезпек, які переховуються в бурхливому потоці води, розділити які можна з товаришами по човні – командою, яким, подібно групі первісних людей належить встояти проти того, що приготувала їм природа. Є щось захоплююче в подібному досвіді, що дійсно об'єднує людей. Ось чому сплав рафтинг став популярним вибором для «мальчишников / девишников» , тімбілдінга, а також просто активного проведення часу людей у всьому світі. У той час коли багато спортивних змагань, які стосуються одного спортсмена, вичавлюють максимум з власних сил, сплав по річці дозволяє насолоджуватися цими моментами, в яких буквально «відвисають» щелепи, поділяючи цю радість і тріумф, перебуваючи прямо в серці дії.

На вершині гострих відчуттів і єднання команди, спуск по гірській річці також дозволяє випробувати природу абсолютно по-новому: цей вид спорту веде в райони, незвідані для багатьох людей, дозволяючи наблизитися до дикої природи і подорожувати по місцях, які практично неможливо досягти, якщо ви не перебуваєте на воді.

Ця суміш небезпеки, приголомшливих пейзажів і роботи в команді – саме те, що допомогло рафтингу досягти більш ніж зрілого двохсотлітнього віку, і як і раніше залишатися в розквіті сил. Тому, якщо Ви шукаєте цікавий спосіб відсвяткувати пам'ятну подію або просто запропонувати своїм численним друзям незвичну розвагу, цієї інформації буде достатньо, щоб здійснити сплав по гірській річці.

Звідки з'явилося хобі сплавлятися по річці?

Сплав по гірській річці почався ще в 1811 році, коли група дослідників вирішила спробувати і спуститися вниз по річці Снейк, штат Вайомінг, на дерев'яних човнах, не маючи належного обладнання або теоретичної підготовки. Не дивно, що ця експедиція не увінчалася успіхом, і у лейтенанта Джона Фремонта і Горація Х. Дея пішло багато часу до 1840-х років на створення першого гумового плота (рафта), який міг би витримати небезпеки, які переховуються в бурхливих річкових водах.

Рафти стали популярними серед вчених, які використовували їх для «дослідних поїздок. Прискорений перехід до 1940-х років, який характеризувався надлишком гумових плотів, що залишилися після Другої світової війни, послужив приводом для зростання популярності на комерційний рафтинг. Пороги, вири і вируюча вода манили таку кількість ентузіастів, що в 1970-х роках цей вид спорту був представлений на Олімпійських іграх як слалом на байдарках, що дало розвитку рафтингу величезний поштовх. У 1997 році була заснована Міжнародна федерація рафтингу для управління цим видом спорту по всьому світу.

Сплав по річці Україна пропонує на багатьох мальовничих місцях, але наша компанія «Рафтинг Мигія Тур» пропонує здійснити сплав по Бугу: можливо, це не зовсім те ж саме, що і спортивний спуск по гірській річці, але ми гарантуємо, що отримані в результаті емоції і враження виявляться нітрохи не гірше, і перевершать всі Ваші очікування!

X

Оставьте ваш телефон
и наш консультант свяжется с вами