Тури
один
1

день

1
Класичний 1

Збалансована програма відпочинку, харчування і рафтингу по основним пороків (3-4 години)

850
Подробнее
2
Екскурсійний 1

Відмінна програма для тих хто бажає дізнатися що таке рафтинг (пройти 3 порога по одному разу) і побачити всі кращі місця ...

500
Подробнее
два
2

дня

1
Класичний 2

Продовження туру «Класичний 1» вечірнім багаттям, ночівлею в рафтинг-таборі і веселою програмою другого дня, яка ...

1600
Подробнее
2
Екскурсійний 2

Продовження туру «Екскурсійний 1» вечірнім багаттям, ночівлею в рафтинг-таборі і сплавом по маршруту "Пугач" ...

1100
Подробнее
три
3

дня

1
Класичний 3

«Классический 2» + скалолазание,ночевка в р.л.+ программа третьего дня(сплав по наиболее понравившемся порогам)...

2200
Подробнее
2
Водний тур-похід

40км сплаву Південним Бугом насолоджуючись красою природи, диких островів, навісних скель з зупинками на старих млинах 18-19ст. і проходженн...

1000
Подробнее
Другие предложения
SUP-board тур

Обучения основам SUP-бординга с проживанием и питанием на островев рафтинг-лагере

Індивідуальний

Можливість самостійно скласти тур по своєму бажанню, з пропонованих нами послуг

Дитячий табір

Програма на 11 днів для дітей 10-15років з навчанням основних навичок веслування на різних плавзасобах (рафти, катамарани, байдарки), ознайомленням основ туризму (орієнтування на месности, розбіван...


Рафтинг туризм: туристичний похід зі сплавом по Південному Бугу!

Наша компанія — справжні ентузіасти і прихильники цього чудового виду спорту, який гарантує приплив адреналіну та масу позитивних емоцій, ми намагаємося усіма силами розвивати рафтинг в Україні: тури вихідного дня є одним із способів. Напевно кожен з Вас пам'ятає популярну в 90-х телевізійну рекламу сигарет Marlboro, рівень тестостерону якої просто зашкалював: безстрашні ковбої сплавлялися на рафті по бурхливій гірській річці, повній каміння, порогів і вирів, і в таємниці мріяв коли-небудь пережити щось подібне! Так от, цей час настав!

Тільки уявіть, яким нетривіальним і відволікаючим може стати таке завершення одноманітного трудового тижня, як туристичний похід, який включає в себе сплав по річці! Приємна знемога від злагодженої роботи, спрямованої на успішне подолання підготованих природою вирів і порогів, помножена на враження від споглядання розкішних пейзажів, які наздоганяють Вас після такого насиченого дня, сидячи біля табірного вогнища! Таке проведення часу неодмінно витіснить звичні думки і турботи, зарядивши бадьорістю і енергією — безцінний досвід, за яким багато хто з наших клієнтів повертаються повторно!

Також важливо розуміти, що рафтинг тур, пропонований нашою компанією, не вимагає від Вас якихось спеціальних навичок або десятка сплавів по самим «крутим» місцям світу: у сформованих туристичних групах більшість будуть мати мало досвіду, спираючись лише на знання прикріпленого гіда, тому не варто турбуватися про попаданні в човен з компанією людей, подібних до Вас, котрі не уявляють, що саме потрібно робити.

Наскільки складний рафтинг-тур по Південному Бугу?

Рафтинг-тур по Південному Бугу — це не тільки ретельно підготовлений і контрольований нашою командою процес сплаву по річці, але продумана програма активного відпочинку, яка, в залежності від кількості обраних днів в турі, може включати екскурсії в музеї, купання на Радоновом озері, скелелазіння і навіть нічний рафтинг. Крім того, ми враховуємо побажання кожного клієнта до відпочинку, і пропонуємо також індивідуальне складання маршруту та програми, яка може дещо відрізнятися від стандартних (пакети «Екскурсійний», «Класичний» і «Екстремальний», тривалість кожного з яких складає 1-3 дні).

Рафтинг-тури можуть бути досить непростими, а їх складність безпосередньо залежить від того, наскільки важко орієнтуватися в річці, яке, як правило, оцінюються за Міжнародною шкалою складності річок — розробленої в Америці системою, що представляє градацію з шести класів, де 1-ий є найпростішим, а 6-ий — найбільш небезпечним:

  • Клас I: Легкий. швидко переміщається вода з невеликою кількістю перешкод. Подібний турпохід Україна пропонує для всіх новачків, але під наглядом досвідченого рафтера.
  • Клас II: Початківець. Прості пороги з широкими прозорими каналами; є деякі перешкоди, які можуть вимагати маневрування, але їх легко уникнути.
  • Клас III: Проміжні. Для проходження ділянок річок часто знадобиться експертне маневрування.
  • Клас IV: Просунутий рафтинг туризм. Інтенсивні, але передбачувані пороги, що вимагають точного керування човном і швидких маневрів в стресовій ситуації.
  • Клас V: Експерт. Дуже сильні пороги зі складними, вимогливими маршрутами. Існує високий ризик травмування людей у воді, і їх порятунок може бути утруднено.
  • Клас VI: водний Екстремальний туризм в Україні. Жорсткі, непередбачувані і небезпечні. Тільки для команд експертів, оскільки помилки можуть мати серйозні наслідки, і порятунок може бути неможливим.
X

Оставьте ваш телефон
и наш консультант свяжется с вами